Modne buty dla eleganckiego faceta

Każdy mężczyzna ma swój ulubiony gatunek butów, niezależnie od tego, czy mówimy obuwiu eleganckim, czy też bardziej casualowym. Symbolem męskiej elegancji od lat pozostają mokasyny typu loafers. Mogą być sznurowane lub wkładane, ale najbardziej elegancko prezentuje się chyba ta druga opcja, najczęściej wybierana przez przedstawicieli biznesowych i pracowników korporacji, gdzie oprócz zdolności w określonych dziedzinach trzeba się wykazać także niebanalnym gustem. Jakie buty typu loafers polecić można zapracowanemu mężczyźnie po trzydziestce? W pierwszej chwili przychodzą nam na myśl brązowe, wiązane loafersy, z charakterystycznie zakończonym czubkiem. Mężczyzna w takich właśnie butach nabiera niesamowitej wręcz elegancji. Miodowy, brązowy odcień takich butów znakomicie komponuje się w eleganckich stylizacjach, z użyciem spodni na kant lub klasycznej odmiany jeansów. Można dopasować jeszcze elegancką koszulę wraz z marynarką oraz kamizelką. Brązowe loafersy mogą stać się świetnym zwieńczeniem stylizacji męskich, osadzonych zarówno w jasnych jak i ciemnych tonacjach. To niesłychanie modne buty, nie opierają się upływowi czasu w żadnym stopniu!

Męska stopa musi być widoczna!

W brązowych lub czarnych loafersach stopa męska jest bardzo podkreślona, dlatego można te buty polecić wszystkim Panom zwracającym uwagę na detale. Wbrew powszechnym pozorom, wygląd i prezencja męskich butów dużo mówią o charakterze mężczyzny. Facet z dokładnie wypastowanymi i lśniącymi butami jest obowiązkowy i poważnie traktuje każde stawiane przed nim wyzwanie. Mężczyźni o dużym rozmiarze stóp, powyżej 45, wybierający loafersy z czubkiem, często są namiętnymi i bardzo perwersyjnymi kochankami. Lubią eksperymentować i otwierać przed sobą nowe dziedziny życia, ostro dążą do przodu. Loafersy sznurowane są domeną mężczyzn dominujących, ci o łagodniejszych charakterach częściej wybierają wkładane mokasyny. W ofercie butów loafers znaleźć można wiele ciekawych form. Obecnie dużą popularnością cieszą się buty typu loafers:

  • czarne, klasyczne
  • czarne, z niebieską lub czerwoną podeszwą
  • brązowe, klasyczne
  • brązowe, z niebieską lub czerwoną podeszwą
  • zapinane na rzepy, z perforowanym wierzchem
  • z ciemnymi brzegami i jasnym wierzchem

Noś loafersy, a będziesz gość!

W wielu kręgach buty typu loafers traktowane są jako swoisty fetysz i fantazja. Nie ma się co dziwić, ich konstrukcja pozostawia daleko w tyle wszystkie inne typy butów przeznaczone dla mężczyzn. Mimo że te buty nie należą do najtańszych, warto je mieć w domowej garderobie. Na pewno są na tyle wytrzymałe, by wygodnie nosiło się je przez kilka sezonów pod rząd.

 

Categories: Buty modne buty

Tags: , , ,